M22-2670546
Harwin Inc.
型号:
M22-2670546
品牌:
Harwin Inc.
描述:
CONN HDR 5POS 0.079 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 5
Color Black
Length - Post (Mating) 0.138" (3.500mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.705" (17.900mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series M22
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Harwin Inc.
Length - Stack Height 0.472" (12.000mm)
Length - Tail 0.094" (2.400mm)