Omron Automation and Safety
型号:
M22N-BG-TYA-YC
封装:
-
批次:
-
描述:
LED PANEL INDICATOR YLW 24VAC/DC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.6325
$13.6325
10
$10.28565
$102.8565
100
$8.64025
$864.025
500
$7.93497
$3967.485
1000
$7.494132
$7494.132
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | IP66, NEMA 4X, 13 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.88" (22.30mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Yellow |
| Ratings | AC/DC |
| Series | M22N |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 12mA |
| Base Product Number | M22N-BG |
| Lens Size | - |