M22U224M5
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
M22U224M5
描述:
CAP CER 0.22UF 50V Z5U RADIAL
用户指南
Operating Temperature 10°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.320" (8.12mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient Z5U
Size / Dimension 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series M22
Thickness (Max) -
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 0.22 µF