M24308/25-6P
Positronic
型号:
M24308/25-6P
品牌:
Positronic
描述:
D00000E20-MIL-462-23
用户指南
Series -
Length - Below Head 0.250" (6.35mm)
For Use With/Related Products AMPLIMITE Series
Mfr Positronic
Features Retainer Clip
Thread Size 4-40
Package Box
Accessory Type Jackscrew, Slotted
Product Status Active
Length - Threaded Portion Below Head 0.110" (2.79mm)