STMicroelectronics
型号:
M24C04-DRDW8TP/K
封装:
8-TSSOP
批次:
-
描述:
IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.3078
$3.078
25
$0.28614
$7.1535
50
$0.28443
$14.2215
100
$0.2527
$25.27
250
$0.249432
$62.358
500
$0.24567
$122.835
1000
$0.239106
$239.106
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Organization | 512 x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Access Time | 450 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 4ms |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Memory Size | 4Kbit |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | M24C04 |