M2917-N-2.7-2-2.5
RAF Electronic Hardware
型号:
M2917-N-2.7-2-2.5
描述:
METRIC SHOULDER WASHERPLAIN NYLO
用户指南
Series -
Thread/Screw/Hole Size -
Length - Below Head 0.079" (2.00mm)
Diameter - Inside 0.098" (2.49mm)
Diameter - Shoulder 0.106" (2.70mm)
Mfr RAF Electronic Hardware
Material Nylon
Package Bulk
Thickness - Overall 0.098" (2.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.197" (5.00mm)