M2920-TE-4.5-1.0-2.7
RAF Electronic Hardware
型号:
M2920-TE-4.5-1.0-2.7
描述:
METRIC SHOULDER WASHERPLAIN TEFL
用户指南
Series -
Thread/Screw/Hole Size -
Length - Below Head 0.039" (0.99mm)
Diameter - Inside 0.106" (2.70mm)
Diameter - Shoulder 0.177" (4.50mm)
Mfr RAF Electronic Hardware
Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Package Bulk
Thickness - Overall 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)