M2995-PH-4.2-3.2-3.0
RAF Electronic Hardware
型号:
M2995-PH-4.2-3.2-3.0
描述:
METRIC SHOULDER WASHERPLAIN PHEN
用户指南
Series -
Thread/Screw/Hole Size -
Length - Below Head 0.126" (3.20mm)
Diameter - Inside 0.118" (3.00mm)
Diameter - Shoulder 0.165" (4.20mm)
Mfr RAF Electronic Hardware
Material Phenol
Package Bulk
Thickness - Overall 0.173" (4.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.276" (7.01mm)