M2MXT-6006R
3M
型号:
M2MXT-6006R
品牌:
3M
描述:
IDC CABLE - MDM60T/MC60M/X
用户指南
Usage Board In
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Color Multiple, Ribbon
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin-Lead
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Product Status Obsolete
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series -
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")