KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.447
$15.447
20
$14.6756
$293.512
40
$12.358312
$494.33248
80
$11.585962
$926.87696
440
$10.272892
$4520.07248
960
$9.654974
$9268.77504
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | C |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Size / Dimension | 0.289" Dia x 0.822" L (7.34mm x 20.88mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1Ohm |
| Series | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 100 µF |
| Features | High Reliability |
| Failure Rate | M (1%) |
| Package | Tray |
| Base Product Number | M39003/01 |