KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.87
$13.87
20
$13.17935
$263.587
40
$11.098375
$443.935
80
$10.404761
$832.38088
440
$9.225554
$4059.24376
960
$8.67064
$8323.8144
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | C |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Size / Dimension | 0.289" Dia x 0.822" L (7.34mm x 20.88mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.3Ohm |
| Series | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | High Reliability |
| Failure Rate | M (1%) |
| Package | Tray |
| Base Product Number | M39003/01 |