首页 / 钽电容器 / M39006/25-0216
minImg
M39006/25-0216
Vishay Sprague
型号:
M39006/25-0216
描述:
CAP TANT 680UF 10% 25V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code T4
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.406" Dia x 1.126" L (10.31mm x 28.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series Military, MIL-PRF-39006/25, CLR81
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 680 µF
Features High Reliability
Failure Rate R (0.01%)