KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5575
$5.5575
10
$5.0008
$50.008
50
$4.3339
$216.695
100
$3.77834
$377.834
500
$3.111573
$1555.7865
1000
$2.889311
$2889.311
2500
$2.833746
$7084.365
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | High Reliability |
| Height - Seated (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | BX |
| Size / Dimension | 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Military, MIL-PRF-39014, CKR06 |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | P (0.1%) |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |