M3AFK-1006J
3M
型号:
M3AFK-1006J
品牌:
3M
描述:
IDC CABLE - MSC10K/MC10G/MCF10K
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Product Status Obsolete
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series -
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")