首页 / 实时时钟 / M48T35Y-70MH1E
minImg
M48T35Y-70MH1E
STMicroelectronics
型号:
M48T35Y-70MH1E
封装:
28-SOH
描述:
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 28-SOH
Date Format YY-MM-DD-dd
Series Timekeeper®
Type Clock/Calendar
Package / Case 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
Memory Size -
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V
Mfr STMicroelectronics
Current - Timekeeping (Max) 2mA @ 4.75V ~ 5.5V