Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.7065
$10.7065
10
$9.48955
$94.8955
25
$9.12494
$228.1235
50
$8.75976
$437.988
100
$8.27317
$827.317
250
$7.54319
$1885.7975
500
$7.056543
$3528.2715
1000
$6.472559
$6472.559
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Archer M50 |
| Length | 0.492' (150.00mm, 5.91") |
| Connector Type | Socket to Plug |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | M50-901 |
| Cable Termination | IDC |