M50-9011342
Harwin Inc.
型号:
M50-9011342
描述:
IDC F/M 13POS RIBBON CBL ASSY
库存 : 187
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Archer M50
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")