Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.749
$12.749
10
$11.2974
$112.974
25
$10.86268
$271.567
50
$10.42815
$521.4075
100
$9.84884
$984.884
250
$8.979856
$2244.964
500
$8.400527
$4200.2635
1000
$7.705308
$7705.308
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Archer M50 |
| Length | 0.492' (150.00mm, 5.91") |
| Connector Type | Socket to Plug |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | M50-901 |
| Cable Termination | IDC |