Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.0055
$13.0055
10
$11.5235
$115.235
25
$11.08042
$277.0105
50
$10.63715
$531.8575
100
$10.04625
$1004.625
250
$9.159824
$2289.956
500
$8.568867
$4284.4335
1000
$7.859711
$7859.711
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 34 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Archer M50 |
| Length | 0.492' (150.00mm, 5.91") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | M50-910 |
| Cable Termination | IDC |