Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.8415
$13.8415
10
$12.2721
$122.721
25
$11.80014
$295.0035
50
$11.32799
$566.3995
100
$10.69871
$1069.871
250
$9.754714
$2438.6785
500
$9.125377
$4562.6885
1000
$8.370165
$8370.165
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Archer M50 |
| Length | 0.984' (300.00mm, 11.81") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M50-911 |
| Cable Termination | IDC |