Sensata-Crydom
型号:
M50100TB400
品牌:
封装:
Module
批次:
-
描述:
BRIDGE RECT 3P 400V 100A MODULE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 400 V |
| Diode Type | Three Phase |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | - |
| Package / Case | Module |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2 V @ 100 A |
| Mfr | Sensata-Crydom |
| Package | Bulk |
| Current - Average Rectified (Io) | 100 A |
| Base Product Number | M50100 |