Harwin Inc.
型号:
M55-8006842-0300A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSEM 1.27MM 68POS F-F 300MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.9185
$43.9185
10
$38.456
$384.56
25
$36.79388
$919.847
50
$35.60714
$1780.357
100
$34.420115
$3442.0115
250
$32.521084
$8130.271
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 68 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | - |
| Length | 0.984' (300.00mm, 11.81") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Latch Lock, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M55-800 |
| Cable Termination | IDC |