M55342H09B432DRTP
Vishay Dale Thin Film
型号:
M55342H09B432DRTP
封装:
2512
描述:
RES SMD 432 OHM 1% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 432 Ohms
Series Military, MIL-PRF-55342, RM2512
Power (Watts) 1W
Package / Case 2512 (6432 Metric)
Features Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%)