Harwin Inc.
型号:
M58-2801042R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN FMALE 0.8MM SMD VERT 100POS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.3415
$4.3415
10
$3.9444
$39.444
25
$3.73578
$93.3945
50
$3.64914
$182.457
100
$3.47529
$347.529
250
$3.040912
$760.228
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.146" (3.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Archer .8 |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 5mm |