M71-094-175-344
Brady Corporation
型号:
M71-094-175-344
描述:
SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W
用户指南
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
For Use With/Related Products -
Label Size 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)