首页 / 标签,标记 / M71-94-175-7641Y
minImg
M71-94-175-7641Y
Brady Corporation
型号:
M71-94-175-7641Y
描述:
M71-94-175-7641YL
用户指南
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
For Use With/Related Products -
Label Size 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.08" (1.2mm ~ 2.0mm)