M7C-1000-414
Brady Corporation
型号:
M7C-1000-414
描述:
LABEL 1" X 20' POLYESTER WT
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Printer Name BMP71, M710, M7-R6000
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 0.240" (6.09mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester (PET)
Package Box
Label Type Continuous
Width 1.000" (25.40mm)