首页 / 自由悬挂,面板安装 / M80-4000000FE-08-32C-00-000
minImg
M80-4000000FE-08-32C-00-000
Harwin Inc.
型号:
M80-4000000FE-08-32C-00-000
描述:
CONN RCPT 8POS SOLDER 16AWG GOLD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 8
Row Spacing -
Contact Type Female Socket, Power
Mounting Type Panel Mount, Right Angle
Fastening Type -
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series Datamate Mix-Tek
Wire Type Discrete
Connector Type Receptacle
Pitch 0.157" (4.00mm)