Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.7735
$6.7735
10
$6.1275
$61.275
25
$5.78892
$144.723
50
$5.64756
$282.378
100
$5.36522
$536.522
250
$4.800464
$1200.116
500
$4.518086
$2259.043
1000
$3.95333
$3953.33
2500
$3.755664
$9389.16
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Series | Datamate J-Tek |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | M80-413 |