Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.4765
$7.4765
10
$6.7583
$67.583
25
$6.38476
$159.619
50
$6.22915
$311.4575
100
$5.917645
$591.7645
250
$5.29473
$1323.6825
500
$4.983263
$2491.6315
1000
$4.360348
$4360.348
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Series | Datamate J-Tek |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | M80-418 |