首页 / 自由悬挂,面板安装 / M80-5000000MD-10-316-00-000
minImg
M80-5000000MD-10-316-00-000
Harwin Inc.
型号:
M80-5000000MD-10-316-00-000
描述:
CONN PLUG 10POS CRIMP GOLD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Row Spacing -
Contact Type Male Pin, Coaxial
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Screw Lock
Product Status Obsolete
Wire Gauge -
Series Datamate Mix-Tek
Wire Type Coaxial
Connector Type Plug
Pitch 0.157" (4.00mm)