M8340109K1001GGD03
Vishay Dale
型号:
M8340109K1001GGD03
品牌:
Vishay Dale
封装:
10-SIP
描述:
RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Military
Number of Resistors 5
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.983" L x 0.098" W (24.97mm x 2.49mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 10-SIP
Series Military, MIL-PRF-83401/09, RZ090
Power Per Element 120mW