Heyco Products Corporation
型号:
M8437GBH
封装:
-
批次:
-
描述:
LTCG 1 NPT BLK 8.5MM SPLIT N/N
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1325
$4.1325
5
$3.9216
$19.608
10
$3.81805
$38.1805
25
$3.71526
$92.8815
50
$3.6119
$180.595
100
$3.40556
$340.556
250
$3.199182
$799.7955
500
$3.095974
$1547.987
1000
$2.992776
$2992.776
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.250" (6.35mm) |
| Thread Length | 0.760" (19.30mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | 1.327" (33.7mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Thread Size | 1" NPT |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.334" (8.48mm) |
| Includes | - |
| Series | Heyco®-Tite |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Package | Box |
| Base Product Number | MB8437G |
| Conduit Hub Size | - |