STMicroelectronics
型号:
M95640-RMC6TG
封装:
8-UFDFPN (2x3)
批次:
-
描述:
IC EEPROM 64KBIT SPI 8UFDFPN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.55385
$5.5385
25
$0.51452
$12.863
50
$0.51186
$25.593
100
$0.45448
$45.448
250
$0.448742
$112.1855
500
$0.44194
$220.97
1000
$0.430132
$430.132
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 8K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-UFDFPN (2x3) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Memory Size | 64Kbit |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | M95640 |