MA0201XR121J500
Meritek
型号:
MA0201XR121J500
描述:
CAP CER 120PF 50V X7R 0201
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mfr Meritek
Capacitance 120 pF