MA0603CG120J500
Meritek
型号:
MA0603CG120J500
品牌:
Meritek
描述:
CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0603
库存 : 76000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series MA
Thickness (Max) -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Meritek
Capacitance 12 pF