MA0603CG181G500
Meritek
型号:
MA0603CG181G500
描述:
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mfr Meritek
Capacitance 180 pF