MA0805CG182J500
Meritek
型号:
MA0805CG182J500
描述:
CAP CER 1800PF 50V C0G/NP0 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.25mm)
Mfr Meritek
Capacitance 1800 pF