MA0805CG221J500
Meritek
型号:
MA0805CG221J500
描述:
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0805
库存 : 144000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm)
Mfr Meritek
Capacitance 220 pF