MA0805XR561K250
Meritek
型号:
MA0805XR561K250
描述:
CAP CER 560PF 25V X7R 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.25mm)
Mfr Meritek
Capacitance 560 pF