MA0805XR823K500
Meritek
型号:
MA0805XR823K500
描述:
CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805
库存 : 32000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.25mm)
Mfr Meritek
Capacitance 0.082 µF