MA0805YV103M250
Meritek
型号:
MA0805YV103M250
描述:
CAP CER 10000PF 25V Y5V 0805
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.25mm)
Mfr Meritek
Capacitance 10000 pF