MA1206CG120J500
Meritek
型号:
MA1206CG120J500
品牌:
Meritek
描述:
CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 1206
库存 : 12000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series MA
Thickness (Max) -
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Meritek
Capacitance 12 pF