MA1210YV104M500
Meritek
型号:
MA1210YV104M500
品牌:
Meritek
描述:
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 1210
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series MA
Thickness (Max) -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Meritek
Capacitance 0.1 µF