MA2YD3300L
Panasonic Electronic Components
型号:
MA2YD3300L
封装:
Mini2-F1
描述:
DIODE SCHOTT 30V 500MA MINI2-F1
用户指南
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Capacitance @ Vr, F 60pF @ 0V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Mini2-F1
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 30 V
Series -
Package / Case SOD-123F
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 500 mA
Mfr Panasonic Electronic Components
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)