MACOM Technology Solutions
型号:
MA4AGFCP910
封装:
2-FlipChip
批次:
-
描述:
RF DIODE PIN 75V 50MW 2-FLIPCHIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
100
$6.37051
$637.051
300
$6.08418
$1825.254
500
$5.547354
$2773.677
1000
$4.831567
$4831.567
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Power Dissipation (Max) | 50 mW |
| Series | - |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 75V |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Capacitance @ Vr, F | 0.021pF @ 10V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tray |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 6Ohm @ 10mA, 10GHz |
| Supplier Device Package | 2-FlipChip |