MACOM Technology Solutions
型号:
MA4E2054L-1261
封装:
Chip
批次:
-
描述:
SCHOTTKY_CHIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
100
$4.34074
$434.074
300
$4.118184
$1235.4552
500
$3.695234
$1847.617
1000
$3.116456
$3116.456
2500
$2.960637
$7401.5925
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 3V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.16pF @ 0V, 1MHz |
| Diode Type | Schottky - Single |
| Current - Max | 20 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | - |
| Supplier Device Package | Chip |
| Power Dissipation (Max) | 75 mW |
| Series | MA4E2054 |
| Package / Case | Die |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MA4E2054 |