MACOM Technology Solutions
型号:
MA4L021-120
封装:
Chip
批次:
-
描述:
DIODE,PIN,CERAMIC_PKG,SI
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
50
$32.19322
$1609.661
100
$29.17507
$2917.507
250
$28.16902
$7042.255
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 35V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.2pF @ 0V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 100 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 2.1Ohm @ 10mA, 500MHz |
| Supplier Device Package | Chip |
| Power Dissipation (Max) | 3 W |
| Series | MA4L |
| Package / Case | Die |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MA4L021 |