MACOM Technology Solutions
型号:
MA4P7435NM-1091T
封装:
-
批次:
-
描述:
DIODE, PIN, CERAMIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.8475
$22.8475
10
$21.07575
$210.7575
25
$20.12822
$503.2055
100
$17.99718
$1799.718
250
$17.168324
$4292.081
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 1100V |
| Capacitance @ Vr, F | 3pF @ 100V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 500 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 200mOhm @ 100mA, 63.6MHz |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | 2-SMD |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MA4P7435 |