MACOM Technology Solutions
型号:
MA4P7441F-1091T
封装:
-
批次:
-
描述:
RF DIODE PIN 100V 30W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.0735
$20.0735
10
$18.44425
$184.4425
25
$17.67988
$441.997
100
$15.577245
$1557.7245
250
$14.81278
$3703.195
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 100V |
| Capacitance @ Vr, F | 2.2pF @ 100V, 100MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 500 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 500mOhm @ 100mA, 100MHz |
| Supplier Device Package | - |
| Power Dissipation (Max) | 30 W |
| Series | - |
| Package / Case | 2-SMD |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MA4P7441 |