MACOM Technology Solutions
型号:
MA4P7464F-1072T
封装:
ODS-1072
批次:
-
描述:
DIODE, PIN, MRI APPLICATION
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.904
$7.904
10
$7.13735
$71.3735
25
$6.8058
$170.145
100
$5.90938
$590.938
250
$5.64376
$1410.94
500
$5.145808
$2572.904
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 400V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.8pF @ 100V, 100MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 250 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 500mOhm @ 100mA, 100MHz |
| Supplier Device Package | ODS-1072 |
| Power Dissipation (Max) | 7.5 W |
| Series | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MA4P7464 |